Замовляв корм для котика, швидко зв'язались, майже одразу відправили. дякую!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Раді вас будемо бачити знову :)
Владислав О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко зв'язалися зі мною та одразу відправили консвеви моему песику! Дякую! Рекомендую🙂
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогати. Будемо раді вас бачити знову :)
Микола С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Ми раді що вам у нас сподобалось.
Ирина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Раді будемо вас бачити знову.
Оксана В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Абсолютно швидко, доброзичливо та професійно!!
Коментар продавця
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми раді що вам все сподобалось. Раді будем бачити вас знову 🇺🇦
Покупець
Відмінно
Спасибо большое! Заказываем не первый раз, все отправляют очень быстро, товар качественный, цены доступные. Собачка рада 🐶 теперь в магазины не ходим вообще, заказываем товар только в «Айболит»
Коментар продавця
Доброй ночи. Спасибо большое за отзыв. Мы рады вас будем видеть снова. 🇺🇦
Мирослав Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Ми раді будемо бачити вас знову.
Наталя Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Найшвидше замовлення в моєму житті! Дуже швидко продавець зв'язався зі мною, а наступного дня вже прийшло замовлення. Приємне спілкування, приємне обслуговування, та ще й приємно те, що я шукала цей не дуже популярний вид корма (для котів-пенсіонерів))) в багатьох зоомагазинах, а тут він якраз був у наявності. Дякую за таку відмінну роботу та ще й в такий важкий військовий час, і рекомендую магазин всім людям та котикам!) Тримаймося! 💙💛
Коментар продавця
Дякую за відгук. Ми раді допомагати нашим клієнтам у такий нелегкий час для всіх. Мирне небо вам. І все буде Україна 🇺🇦
Юлія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Незабутній досвід! Швидко зателефонували, потім в чаті запропонували інші варіанти товару, які були у фізичному магазині, з інформативними фото і порадами. Оплатила товар о 17:30, о 17:38 мені відправили фото чеку з ттн відправленої посилки. Все швидко дійшло, гарно і надійно запаковано, строки придатності в нормі, ми з котами дуже задоволені. І ціні адекватні. Не всі так працюють, але мені пощастило❤️ Успіхів Вашому бізнесу🇺🇦
Коментар продавця
Доброго вечора Дякуємо за відгук. Ми раді завжди допомагати своїм клієнтам. Все, що від нас залежить, ми зробимо. Вам бажаємо, щоб ваші улюблені домашні тварини завжди були здорові. Гарного вечора.🇺🇦
Дякуємо за відгук. Будемо раді вас бачити знову!
Замовляв корм для котика, швидко зв'язались, майже одразу відправили. дякую!
Дякуємо за відгук. Раді вас будемо бачити знову :)
Швидко зв'язалися зі мною та одразу відправили консвеви моему песику! Дякую! Рекомендую🙂
Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогати. Будемо раді вас бачити знову :)
Дякуємо за відгук. Ми раді що вам у нас сподобалось.
Дякуємо за відгук. Раді будемо вас бачити знову.
Абсолютно швидко, доброзичливо та професійно!!
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми раді що вам все сподобалось. Раді будем бачити вас знову 🇺🇦
Спасибо большое! Заказываем не первый раз, все отправляют очень быстро, товар качественный, цены доступные. Собачка рада 🐶 теперь в магазины не ходим вообще, заказываем товар только в «Айболит»
Доброй ночи. Спасибо большое за отзыв. Мы рады вас будем видеть снова. 🇺🇦
Дякуємо за відгук. Ми раді будемо бачити вас знову.
Найшвидше замовлення в моєму житті! Дуже швидко продавець зв'язався зі мною, а наступного дня вже прийшло замовлення. Приємне спілкування, приємне обслуговування, та ще й приємно те, що я шукала цей не дуже популярний вид корма (для котів-пенсіонерів))) в багатьох зоомагазинах, а тут він якраз був у наявності. Дякую за таку відмінну роботу та ще й в такий важкий військовий час, і рекомендую магазин всім людям та котикам!) Тримаймося! 💙💛
Дякую за відгук. Ми раді допомагати нашим клієнтам у такий нелегкий час для всіх. Мирне небо вам. І все буде Україна 🇺🇦
Незабутній досвід! Швидко зателефонували, потім в чаті запропонували інші варіанти товару, які були у фізичному магазині, з інформативними фото і порадами.
Оплатила товар о 17:30, о 17:38 мені відправили фото чеку з ттн відправленої посилки.
Все швидко дійшло, гарно і надійно запаковано, строки придатності в нормі, ми з котами дуже задоволені.
І ціні адекватні.
Не всі так працюють, але мені пощастило❤️
Успіхів Вашому бізнесу🇺🇦
Доброго вечора Дякуємо за відгук. Ми раді завжди допомагати своїм клієнтам. Все, що від нас залежить, ми зробимо. Вам бажаємо, щоб ваші улюблені домашні тварини завжди були здорові. Гарного вечора.🇺🇦