Все прийшло досить швидко,але срок придатності закінчується в серпні,а хотілось щоб і на той рік вистачило ,так як замовила на 4 використання- одній кішечки,тоб то був виготовлений 1,5 року тому,як би знала то не замовила.Преперат дієвий,беру вже не перший раз,тому рекомендую
Замовлення отримала, дякую!
Все прийшло досить швидко,але срок придатності закінчується в серпні,а хотілось щоб і на той рік вистачило ,так як замовила на 4 використання- одній кішечки,тоб то був виготовлений 1,5 року тому,як би знала то не замовила.Преперат дієвий,беру вже не перший раз,тому рекомендую