Замовляв корм для котика, швидко зв'язались, майже одразу відправили. дякую!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Раді вас будемо бачити знову :)
Владислав О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зв'язалися зі мною та одразу відправили консвеви моему песику! Дякую! Рекомендую🙂
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогати. Будемо раді вас бачити знову :)
Микола С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Ми раді що вам у нас сподобалось.
Ирина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Раді будемо вас бачити знову.
Оксана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Абсолютно швидко, доброзичливо та професійно!!
Комментарий продавца
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми раді що вам все сподобалось. Раді будем бачити вас знову 🇺🇦
Покупатель
Отлично
Спасибо большое! Заказываем не первый раз, все отправляют очень быстро, товар качественный, цены доступные. Собачка рада 🐶 теперь в магазины не ходим вообще, заказываем товар только в «Айболит»
Комментарий продавца
Доброй ночи. Спасибо большое за отзыв. Мы рады вас будем видеть снова. 🇺🇦
Мирослав Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Ми раді будемо бачити вас знову.
Наталя Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Найшвидше замовлення в моєму житті! Дуже швидко продавець зв'язався зі мною, а наступного дня вже прийшло замовлення. Приємне спілкування, приємне обслуговування, та ще й приємно те, що я шукала цей не дуже популярний вид корма (для котів-пенсіонерів))) в багатьох зоомагазинах, а тут він якраз був у наявності. Дякую за таку відмінну роботу та ще й в такий важкий військовий час, і рекомендую магазин всім людям та котикам!) Тримаймося! 💙💛
Комментарий продавца
Дякую за відгук. Ми раді допомагати нашим клієнтам у такий нелегкий час для всіх. Мирне небо вам. І все буде Україна 🇺🇦
Юлія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Незабутній досвід! Швидко зателефонували, потім в чаті запропонували інші варіанти товару, які були у фізичному магазині, з інформативними фото і порадами. Оплатила товар о 17:30, о 17:38 мені відправили фото чеку з ттн відправленої посилки. Все швидко дійшло, гарно і надійно запаковано, строки придатності в нормі, ми з котами дуже задоволені. І ціні адекватні. Не всі так працюють, але мені пощастило❤️ Успіхів Вашому бізнесу🇺🇦
Комментарий продавца
Доброго вечора Дякуємо за відгук. Ми раді завжди допомагати своїм клієнтам. Все, що від нас залежить, ми зробимо. Вам бажаємо, щоб ваші улюблені домашні тварини завжди були здорові. Гарного вечора.🇺🇦
Дякуємо за відгук. Будемо раді вас бачити знову!
Замовляв корм для котика, швидко зв'язались, майже одразу відправили. дякую!
Дякуємо за відгук. Раді вас будемо бачити знову :)
Швидко зв'язалися зі мною та одразу відправили консвеви моему песику! Дякую! Рекомендую🙂
Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогати. Будемо раді вас бачити знову :)
Дякуємо за відгук. Ми раді що вам у нас сподобалось.
Дякуємо за відгук. Раді будемо вас бачити знову.
Абсолютно швидко, доброзичливо та професійно!!
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми раді що вам все сподобалось. Раді будем бачити вас знову 🇺🇦
Спасибо большое! Заказываем не первый раз, все отправляют очень быстро, товар качественный, цены доступные. Собачка рада 🐶 теперь в магазины не ходим вообще, заказываем товар только в «Айболит»
Доброй ночи. Спасибо большое за отзыв. Мы рады вас будем видеть снова. 🇺🇦
Дякуємо за відгук. Ми раді будемо бачити вас знову.
Найшвидше замовлення в моєму житті! Дуже швидко продавець зв'язався зі мною, а наступного дня вже прийшло замовлення. Приємне спілкування, приємне обслуговування, та ще й приємно те, що я шукала цей не дуже популярний вид корма (для котів-пенсіонерів))) в багатьох зоомагазинах, а тут він якраз був у наявності. Дякую за таку відмінну роботу та ще й в такий важкий військовий час, і рекомендую магазин всім людям та котикам!) Тримаймося! 💙💛
Дякую за відгук. Ми раді допомагати нашим клієнтам у такий нелегкий час для всіх. Мирне небо вам. І все буде Україна 🇺🇦
Незабутній досвід! Швидко зателефонували, потім в чаті запропонували інші варіанти товару, які були у фізичному магазині, з інформативними фото і порадами.
Оплатила товар о 17:30, о 17:38 мені відправили фото чеку з ттн відправленої посилки.
Все швидко дійшло, гарно і надійно запаковано, строки придатності в нормі, ми з котами дуже задоволені.
І ціні адекватні.
Не всі так працюють, але мені пощастило❤️
Успіхів Вашому бізнесу🇺🇦
Доброго вечора Дякуємо за відгук. Ми раді завжди допомагати своїм клієнтам. Все, що від нас залежить, ми зробимо. Вам бажаємо, щоб ваші улюблені домашні тварини завжди були здорові. Гарного вечора.🇺🇦